poligrafia grafika fotografia

Zdjęcia do dokumentów w formule #ZostańWDomu.

W związku z sytuacją epidemiologiczną wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom dajemy Wam możliwość skorzystania z naszych usług w formule #ZostańWDomu.

Wielu z Was kończy się ważność dokumentów identyfikacyjnych (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport). Wyrobienie dokumentów można załatwić zdalnie (wniosek o dowód osobisty można złożyć przez internet, ale potrzebne jest zdjęcie przygotowane w odpowiedni sposób). Jeśli nie chcecie odwiedzać naszego studia osobiście, to u nas można zrobić zdjęcie ZDALNIE (bez wychodzenia z domu).

Nasze studio pracuje normalnie - codziennie w godz. 8.00 - 15.30.

Jak wykonać zdjęcie w formule #ZostańWDomu? Szczegóły poniżej.

Jak wykonać zdjęcie w formule #ZostańWDomu?

Zostań w domu

W skrócie:

Szczegółowo:

Wykonaj kilka zdjęć telefonem

Żebyśmy mogli zrobić dla Ciebie gotową fotografię do oficjalnego dokumentu, która ma określone wymagania, musisz zrobić sobie zdjęcie telefonem w możliwie najlepszej jakości.

Spokojnie. Pomożemy Ci to zrobić krok po kroku.

Na początek - podczas wykonywania zdjęcia musisz zwrócić uwagę na kilka szczegółów formalnych:

Najlepiej poproś kogoś z domowników, żeby wykonał Ci zdjęcie, ponieważ jeśli zrobisz je sam, jego jakość może nie być wystarczająco dobra z powodu zniekształconej nieco perspektywy (zdjęcie robione ze zbyt bliskiej odległości - na wyciągnięcie ręki). Jeśli jesteś w stanie ustawić aparat na statywie lub skorzystać z tzw. "selfiesticka", to efekt będzie znacznie lepszy. Generalnie chodzi o to, żeby odległość od aparatu do Twojej twarzy nie była zbyt mała.

Żeby prawidłowo oświetlić twarz, znajdź w domu miejsce (ścianę), które będzie stanowiło tło. Najlepiej jeśli to będzie ściana naprzeciwko dużego okna. Stań plecami do ściany (nie za blisko, żeby za Tobą nie było cienia). Najważniejsze jednak jest światło na twarzy. Nie może ono padać z boku, z dołu lub z góry, najlepiej jeśli będzie świeciło idealnie na wprost Ciebie. Okno jest idelanym rozwiązaniem. Po prostu stań twarzą do niego. Tło jest rzeczą drugorzędną - jesteśmy w stanie usunąć "Twoje" tło i zastąpić go odpowiednim, postaraj się jednak, żeby to Twoje tło było jak najjaśniejsze.

Wykonaj kilka ujęć, zmieniając za każdym razem pozycję głowy (delikatnie, bardzo delikatnie skręcaj ją w lewo i w prawo oraz podnoś i opuszczaj). Chodzi o to, żeby jedno z ujęć było idealnie na wprost. Wszystkie ujęcia wyślij do nas, a my wybierzemy najlepsze.

Wyślij te zdjęcia do nas

Gotowe fotografie wyślij do nas na adres zostanwdomu@arcom.vxq.pl

Do wysłanych zdjęć dołącz adres Twojego miejsca zamieszkania lub inny, pod który chcesz otrzymać przesyłkę pocztową z gotowymi fotografiami.

Po otrzymaniu fotografii obejrzymy je i sprawdzimy, czy przynajmniej jedna z nich nadaje sie do wykorzystania pod względem technicznym i formalnym. Jeśli tak, będziemy mogli przystąpić do pracy, jeśli nie, poprosimy Cię o poprawienie fotografii wskazując, gdzie popełniłeś(aś) błąd.

Zpłać online za usługę

Następnym krokiem jest wpłacenie należności za nasze usługi.

W chwili obecnej jedyną metodą płatności jest przelew na nasz rachunek bankowy. Wkrótce uruchomimy w pełni funkcjonalną obsługę płatności elektronicznych.

Kiedy wyślesz do nas zdjęcia, a my potwierdzimy Ci, że nadają się one do wykonania gotowych fotografii do dokumentów, dostaniesz od nas nr rachunku bankowego oraz numer zamówienia. Na podany numer rachunku wpłać należność, w tytule wpisując podany numer zamówienia.

Odbierz zdjęcia w formie listu i/lub pocztą elektroniczną

W następnym dniu roboczym po otrzymaniu zapłaty wyślemy do Ciebie list z gotowymi zdjęciami oraz wyślemy Ci wersję elektroniczną gotowego zdjęcia pocztą elektroniczną.

Jeśli nie wszystko jest zrozumiałe...

Jeśli powyższe informacje nie są wystarczająco jasne i nie rozwiewają w pełni Twoich wątpliwości n/t tego jak poprawnie wykonać zdjęcie, to nie wahaj się skontaktować z nami telefonicznie. Najlepiej pod nr komórkowym 608 436 467 lub stacjonarnym 13 49 399 49 (numer stacjonarny może nie odpowiadać, ponieważ stosujemy się do #ZostańWDomu i w biurze nikogo nie ma).

Ile to kosztuje?

Całkowita cena usługi to 20,00 zł

Cena obejmuje obróbkę, korektę, opracowanie, druk, wycięcie i wysłanie do Ciebie 4 szt. gotowych fotografii do dokumentów (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport itp.) spełniających wymagania MSWiA. https://www.gov.pl/web/gov/zdjecie-do-dowodu-lub-paszportu

Nasze inne strony

Panoramykrosno.pl

www.panoramykrosno.pl

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

fotograf-krosno.pl

www.fotograf-krosno.pl

Strona poświęcona szczegółowym informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług fotograficznych. Informacje przydatne dla osób, które potrzebują fotografię identyfikacyjną (paszport, prawo jazdy, dowód osobisty itp).

paszportykrosno.pl

www.paszportykrosno.pl

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatncyh osobom chcącym ubiegać się o paszport.